Dřevěný motýlek s kapesníčkem a manžetovmi knoflíčky Zobrazit větší

Dřevěný motýlek s kapesníčkem a manžetovými knoflíčky

TF205-C2

Nové

Módní pánský dřevěný motýlek s kapesníčkem a knoflíčky ve stejném dezénu. Vše zabaleno v luxusní dřevěné krabičce. Motýlek má vyřezaný vzor. Velikost kolem krku je nastavitelná.

Více informací

7 ks

549 Kč

Parametry

Šířka 12 cm

Více informací

Nabídka motýlků

Nabízíme široký sortiment vzorů kravat a motýlků z různých materiálů. Tento sortiment postupně každý měsíc rozšiřujeme a přidáváme nové moderní vzory.

V tuto chvíli máme v nabídce jak dřevěné motýlky, tak i vázací motýlky a motýlky s pevným uzlem. Dále nabízíme hedvábné kravaty, mikrovláknové kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, dárkové sady (kravata + manžetové knoflíčky + kapesníček v dárkové krabičce)

Výroba motýlků na zakázku

Na rozdíl od většiny ostatních dodavatelů nám nedělají problémy ani dodávky větších množství motýlků od jednoho vzoru (např. 50-500 kusů). Obvyklá doba realizace takové objednávky je 1 měsíc.

Hledáte vzor, který zatím není v naší nabídce? I tak Vám pravděpodobně můžeme vyhovět, jelikož nabízíme výrobu motýlků dle Vašeho zadání. Obvykle je minimální odběr u tohoto typu objednávek 100 ks/vzor, ale je samozřejmě prostor k domluvě.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: