Dřevěný motýlek s kapesníčkem a manžetovými knoflíčky Zobrazit větší

Dřevěný motýlek s kapesníčkem a manžetovými knoflíčky

TF205-C7

Nové

Módní pánský dřevěný motýlek s kapesníčkem a knoflíčky ve stejném dezénu. Vše zabaleno v luxusní dřevěné krabičce. Motýlek má vyřezaný vzor. Velikost kolem krku je nastavitelná.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

549 Kč

Parametry

Šířka 12 cm

Více informací

Nabídka motýlků

Nabízíme široký sortiment vzorů kravat a motýlků z různých materiálů. Tento sortiment postupně každý měsíc rozšiřujeme a přidáváme nové moderní vzory.

V tuto chvíli máme v nabídce jak dřevěné motýlky, tak i vázací motýlky a motýlky s pevným uzlem. Dále nabízíme hedvábné kravaty, mikrovláknové kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, dárkové sady (kravata + manžetové knoflíčky + kapesníček v dárkové krabičce)

Výroba motýlků na zakázku

Na rozdíl od většiny ostatních dodavatelů nám nedělají problémy ani dodávky větších množství motýlků od jednoho vzoru (např. 50-500 kusů). Obvyklá doba realizace takové objednávky je 1 měsíc.

Hledáte vzor, který zatím není v naší nabídce? I tak Vám pravděpodobně můžeme vyhovět, jelikož nabízíme výrobu motýlků dle Vašeho zadání. Obvykle je minimální odběr u tohoto typu objednávek 100 ks/vzor, ale je samozřejmě prostor k domluvě.


ý

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: