Hedvábná kravata černá NT0205 Zobrazit větší

Hedvábná kravata černá NT0205

Nové

Hedvábné kravaty jsou z nabízených kravat jednoznačně nejluxusnější. Hedvábné kravaty vynikají především svými překrásnými odlesky a velmi luxusním vzhledem.

Potřebujete více kravat toho typu ale nejsou aktuálně skladem? Kontaktujte nás prosím na filip@wemay.cz

Více informací

Tento produkt již není na skladě

330 Kč

Parametry

Materiál 100% Hedvábí
Délka 145 cm
Šířka 9,5 cm

Více informací

Nabídka kravat

Nabízíme široký sortiment vzorů kravat a motýlků z různých materiálů. Tento sortiment postupně každý měsíc rozšiřujeme a přidáváme nové moderní vzory.

V tuto chvíli máme v nabídce hedvábné kravaty, mikrovláknové kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky, dárkové sady (kravata + manžetové knoflíčky + kapesníček v dárkové krabičce)

Výroba kravat na zakázku

Na rozdíl od většiny ostatních dodavatelů nám nedělají problémy ani dodávky větších množství kravat od jednoho vzoru (např. 50-500 kusů). Obvyklá doba realizace takové objednávky je 1 měsíc.

Hledáte vzor, který zatím není v naší nabídce? I tak Vám pravděpodobně můžeme vyhovět, jelikož nabízíme výrobu kravat dle Vašeho zadání. Obvykle je minimální odběr u tohoto typu objednávek 100 ks/vzor, ale je samozřejmě prostor k domluvě.

Potřebujete velké množství kravat s vlastním logem např. pro restauraci, hotel, zaměstnance či na reklamní akce? Nabízíme Vám výrobu kravat s vlastním logem.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: